Міграційна служба України

Міграційна служба України. Послуги міграційного адвоката Київ, Україна, консультації з міграційних питань.
Вид на проживання в Україні - як отримати ВНЖ, ПМЖ, громадянство України - є багато підстав "пустити коріння" в Україні. Який варіант Ваш - вирішимо при консультації.
Віза в Україну цікавить? Як відкрити візу "Д" в Україні - звертайтеся, обговоримо варіанти, зробимо, допоможемо, підкажемо.
ВНЖ через брак - найоптимальніший варіант для ВНЖ, але не так все просто. Є проблеми - телефонуйте, проконсультуємо, буде Вам ВНЖ по шлюбу .
Шлюб за добу з іноземцем в Україна - і "злагода та любов", подача документів на ВНЖ. З шлюбом, коли один іностранцец із наречених можуть бути проблеми і питання. Не вірите - можете перевірити! "Хто не пробував, той хоче" - є така мудре прислів'я. Не виходить шлюб за добу - зробимо все в кращому вигляді, наречений і наречена будуть задоволені.
ІПН для іноземця в Україні за 10 днів - і Ви з ІПН, відкриваєте рахунок в банку, реєструєте бізнес, працевлаштовуються на роботу, стаєте практично повноцінним членом суспільства!
Продовження терміну перебування в Україні. Як продовжити термін перебування в Україні? Це складне питання і піклуватися про термін перебування в Україні треба завчасно. Якщо проблема вже виникла - звертайтеся, будемо думати як вирішити цю проблему, варіанти є, але потрібно щоб вони Вам підходили в конкретній ситуації. Є чи плануєте ВНЖ, ПМЖ, громадянство України і потрібна реєстрація в Україні?
Реєстрація місця проживання для іноземних громадян в Україні - допоможемо, підшукаємо житло, все оформити за один день, максимум за два дні.
Відмова в отриманні візи в Україну. Що робити якщо відмовили у візі в Україні? Є кілька варіантів вирішення цієї проблеми. Найкращий варіант - це готуватися ретельно. Якщо це пропустили, тоді апеляційна скарга на відмову у відкритті візи в Україну, часто густо відмовляють безпідставно, тому в багатьох випадках апеляція на відмову у відкритті візи в Україну працівників Консульства призводить в "почуття" і переглядає більш ретельно. Хто не подає апеляцію, все так і залишається. Добиватиметеся - буде Вам віза в Україну, немає значить немає.
Міграційний адвокат - консультації по міграційному праву в Україні.
Міграційний юрист - юридична підтримка при отриманні ВНЖ, ПМЖ, громадянства України, консультації, допомога у вирішенні проблем.
Міграційне агенство - послуги міграційного адвоката професійно в Києві і Україні. Що цікавить, звертайтеся.

(068) 128-18-18 |

Наши Услуги: